2023 EĞİTİM VİZYONU BUCA ÇALIŞTAYI
YER : KAYNAKLAR BUCA BAĞ EVİ TARİH :15.01.2019 SAAT : 08:30 – 17:30ÇALIŞTAYA DAİR NOTLAR:
1- Katılımcıların gönderilen çalıştay formları doğrultusunda ön hazırlık yapmaları
2-Masalarda yazman olarak belirlenen katılımcıların laptop ile gelmeleri
3- Çalıştay sonunda masa raporlarının teslim edilmesi gerekmektedir.
MASA 1
2023 EĞİTİM VİZYONU KONU BAŞLIKLARI
1 Nolu Başlık İçerik
2 Nolu Başlık Okul Gelişim Modeli
12 Nolu Başlık Öğrenme Süreçlerinde Dijital İçerik Geliştirme
KATILIMCILAR
1 – Hüseyin Fatih ÇELEBİ Şube Müdürü – Masa Başkanı
2 – Tamer KESKİNER Atatürk Spor Lisesi Müdürü
3 – Ercan FİDAN Işılay Saygın GSL Müdürü
4 – Aytaç ÇAPKIN Atatürk Ortaokulu Müdürü
5 – Murat TAŞOĞLU Recep Ersayın İO Müdürü
6 – Damla GÜDER Şht Selim Topal Ortaokulu – Yazman
7 – Figen ELLİBEŞ EFKERE Çamlıkule İlkokulu Sınıf Öğr.
8 – Emel ALBOZKURT Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü-Proje Eğitmeni
9- Enver YILMAZ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü-Spor Bürosu Şefi
10- Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü-Basın Yayın Proje Koordinasyon Kurul Üyesi
MASA 2
2023 EĞİTİM VİZYONU KONU BAŞLIKLARI
3 Nolu Başlık Öğrenme Analitiği Araçlarıyla Veriye Dayalı Yönetim
4 Nolu Başlık Ölçme Değerlendirme
7 Nolu Başlık Teftiş ve Kurumsal Rehberlik Hizmetleri
KATILIMCILAR
1- Mahmut YEŞİL Şube Müdürü – Masa Başkanı
2- Bertan ÇETİN Makbule Süleyman Alkan Ortaokulu
3- Ömer DEMİR Çamlık Şehit Hüseyin Hepgül İlkokulu
4- Yaşar POLAT Mehmet Emin Yurdakul Ortaokulu Müdürü
5- Ersin TERAT Şerife Bacı MTAL
6- Çetin ÖZTÜRK DMO ÇPL Müdürü
7- Dokuz Eylül Üniversitesi
8- Aydın TAVŞANCIOĞLU Makbule Süleyman Alkan Ortaokulu Md Yard - Yazman
MASA 3
2023 EĞİTİM VİZYONU KONU BAŞLIKLARI
15 Nolu Başlık Ortaöğretim
16 Nolu Başlık Fen Liseleri ve Sosyal Bilimler Liseleri
KATILIMCILAR
1- Rıza ADIGÜZEL Şube Müdürü – Masa Başkanı
2- Mustafa Hilmi DİŞBUDAK İnci Özer TIRNAKLI Fen Lisesi Müdürü
3- Ahmet GÖRCEĞİZ Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü
4- Olcay ÖZTEMEL Aybers Hikmet Karabacak AL Müdürü
5- Hasan Basri KARAOĞLU 85.yıl AL Müdürü
6- Süleyman AKPINAR Gürçeşme AL Müdürü
7- Aytekin ALPARSLAN Fatma Saygın AL Müdürü
8- Seda ÇERİK Şht.Selim Topal Ortaokulu Fen Bil. Öğr- Yazman
MASA 4
2023 EĞİTİM VİZYONU KONU BAŞLIKLARI
6 nolu başlık Okulların Finansmanı
18 nolu başlık Mesleki Teknik Eğitim
17 nolu başlık İmam Hatip Ortaokulları ve Liseleri
KATILIMCILAR
1- Kaan ÇÖMRÜ Şube Müdürü - Masa Başkanı
2- Dursun Kaya ÖZTÜRK Buca MTAL Müdürü
3- Nuri Cihan GÜRSOY Mevlana MTAL Müdürü
4-Hacı Murat ÖZKILINÇ Necla Tevfik MTAL Müdürü
5-Mehmet KAYA Sezai Karakoç AİHL Müdürü
6-Rıdvan ÇINAR Buca Kız AİHL
7-Abdülkadir AKSU Şht. Ömer Kılıçoğlu İHOO Müdürü
8- Barış TUFANTEPE Buca MTAL Bilişim Öğr. - Yazman
MASA 5
2023 EĞİTİM VİZYONU KONU BAŞLIKLARI
8 nolu başlık Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
9 nolu başlık Özel Eğitim
10 nolu başlık Özel Yetenek
KATILIMCILAR
1- Erdem KAYA RAM Müdürü - Masa Başkanı
2- Gözde ALAGÖK RAM Müdür Yard.
3- Turgay TOPRAK Şht. Selim Topal Ortaokulu Md.
4-Ahmet Lütfü KÜÇÜK Mehmet Ali Susam Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi
5-Hasan CERAN Buca Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi
6- Gülhan ATAM Hasan Ali Yücel Reh. Öğr.
7- Neşe Kaptan GÜRSOY Şirinyer AL Reh. Öğr.
8- Şafak Dinçer ÇAPKIN Ali Rıza Efendi İlkokulu Reh Öğr.
9-Dr.Tuba DOĞAROĞLU Kıbrıs Üniversitesi
10-Filiz KARADAĞ Dokuz Eylül Üniversitesi
11-Muhsin YILMAZ RAM Rehber Öğr. – Yazman
MASA 6
2023 EĞİTİM VİZYONU KONU BAŞLIKLARI
13 nolu başlık Erken Çocukluk
14 nolu başlık Temel Eğitim
19 nolu başlık Özel Öğretim
KATILIMCILAR
1 – Murat DEMİR Şube Müdürü – Masa Başkanı
2- Pınar ERÇİFTÇİ ÇÜCEN Av. İlhan Ege Anaokulu Müdürü
3-Fatma Dev Hayme Hatun Anaokulu Müdürü
4-Hale YANLIÇ Şht. Aydın Uçar Anaokulu Müdürü
5-Gökhan KONDU 30 Ağustos İlkokulu-Ortaokulu Müdürü
6- Yılmaz İŞLİ Hüseyin Avni Ateşoğlu Ortaokulu Müdürü
7-Mustafa TERCAN Ali Kuşçu İlkokulu Müdürü
8-Mehmet Raşit KOZAKÇI Özel Zübeyde Hanım Eğt. Kurumları İlkokulu Müdürü
9-Özlem ARAL Özel Sınav Koleji Müdürü
10- Prof Dr. Abbas TÜRNÜKLÜ Dokuz Eylül Üniversitesi
11- Esra ŞAHİN Recep Ersayın İlkokulu Md Yard. - Yazman
MASA 7
2023 EĞİTİM VİZYONU KONU BAŞLIKLARI
20 nolu başlık Hayat Boyu Öğrenme
5 nolu başlık İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi ve Yönetimi
11 nolu başlık Yabancı Dil Eğitimi
KATILIMCILAR
1- Mehmet TOPÇU Şube Müdürü - Masa Başkanı
2- Recai DERE Halk Eğitim Merkezi Müdürü
3-İsa POLAT Halk Eğitim Merkezi Md Yard.
4-Canan TEMEL Halk Eğitim Merkezi Usta Öğretici
5-Seher Dere ÜLGEN Sosyal Hizmetler Uzmanı
6- İlknur DURDU Ötüken Ortaokulu İngilizce Öğr.
7-Çetin DEMİR İnci Özer Tırnaklı Fen Lisesi İng. Öğr.
8- Emre DİKİLİKAYA İsmail Şekip Uyal İO-OO Md Yard, ing. Öğr - Yazman