İZMİR BUCA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SÜLEYMAN CAN´IN BAYRAM MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN SÜLEYMAN CAN´IN BAYRAM MESAJI

 

İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan, dostluk ve kardeşlik duygularını güçlendiren, dargınlık ve kırgınlıkların affedildiği, toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, mutluluk ve huzur dolu bir ortam meydana getirmeleri ile inanç ve kültür medeniyetinin en temel unsurlarındandır.

İbadet görevlerimizi yerine getirmenin yanı sıra gönüllerimizi sevginin, saygının, hoşgörünün, merhametin, yardımlaşma ve dayanışmanın, barış ve kardeşliğin ışıklarıyla aydınlatan bayramlarımız, aynı zamanda iyilik ve güzelliklere açılan birer kapıdır.

Özünde var olan yakınlaşma, paylaşma, yardımlaşma ve kardeşlik duyguları ile hayatımızı çepeçevre kuşatan “Ramazan Bayramı” bize insanlık adına güzellikleri yaşatan bu bayramlarımızdan birisidir.

Toplumları kaynaştıran, bütünleştiren, üzüntüde ve kıvançta birleştiren bayramların,  fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiği inancıyla tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerin ve sevgili öğrencilerimizin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlar, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bayramlar geçirmenizi diler, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

                                                                                               Süleyman CAN

                                                                                   Buca İlçe Milli Eğitim Müdürü

Çamlıkule Mah. 222/58 Sokak No5 35390 Buca İZMİR Buca Bornova ve Buca Yeşilyurt dolmuşlarına binip Seramiksan veya Alternatif market önünde inilerek yada 171 ve 818 nolu otobüslere binilip çiftçi petrol durağında inilerek ulaşılabilir. - SANTRAL (232) 440 59 00 / 420 08 00 / 420 08 72 / 420 07 99 ÖZEL KALEM (232) 420 98 98 / 420 08 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.